Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Važiuoklės restauravimas

Viena iš svarbiausių automobilio dalių – automobilio važiuoklė. Ji turi didelę reikšmę kelionės komfortui bei saugumui. Važiuoklės paskirtis yra perduoti sunkio jėgą pačiam kelio paviršiui. Taip sušvelninami kelio nelygumų sukelti smūgiai, o ratų sukamasis judesys pakeičiamas į automobilio slenkamąjį judesį. Važiuoklę sudaro rėmas, pavara, pakaba ir teoriškai ratai. Rėmas, tai automobilio dalis, kuri padeda išlaikyti variklį, kėbulą. Pakaba padeda pagerinti sukibimą tarp padangos su ratais ir kelio dangos. Automobilio važiuoklė – tai vežimas, prie kurio montuojami visi automobilio mechanizmai. Dėl važiuoklės būklės, techninių parametrų gali atsirasti diskomfortas važiuojant automobiliu ar kilti pavojus keleiviams. Todėl jeigu pastebėjote gedimus važiuoklės dalyje, būtina kreiptis į specialistus tam, kad jie išspręstų atsiradusius problemas bei pašalinti gedimo šaltinius.

Jeigu nelygiame kelyje jaučiate diskomfortą (neamortizuojami kelio nelygumai, nėra sukibimo su kelio danga ir pan.) reiškia, jog važiuoklės dalyje atsirado gedimai ir norint išvengti diskomforto bei pavojaus keleiviams, būtina šalinti iškilusių problemų priežastis.

„Šančių autoservise“ atliekama važiuoklės diagnostika, guolių keitimas, apatinės svirties restauravimas, šarnyrų restauravimas, stabdžių sistemos restauravimas, vairo traukės, viršutinės šakės, priekinio bei galinio amortizatoriaus, granatų, pusašių, spyruoklių restauravimas bei kiti važiuoklės restauravimo darbai.

Labai dažnai pasitaiko atvejų, jog viena dalis gali būti netvarkingos važiuoklės problema. Todėl patartina kas 10 tūkstančių kilometrų atlikti profilaktinę važiuoklės patikrą.

Savo ir keleivių saugumu reikia rūpintis iš anksto, o ne tada kai gedimas pajaučiamas važiuojant kelyje. Kreipkitės į mūsų autoserviso specialistus – atsakysime į visus rūpimus klausimus, profesionaliai atliksime važiuoklės diagnostikos bei remonto darbus.