Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Važiuoklės remontas

Svarbiausia automobilio dalis, kuri turi didelę reikšmę kelionės komfortui bei saugumui – tai automobilio važiuoklė. Važiuoklės paskirtis yra perduoti sunkio jėgą pačiam kelio paviršiui. Taip sušvelninami kelio nelygumų sukelti smūgiai, o ratų sukamasis judesys pakeičiamas į automobilio slenkamąjį judesį. Važiuoklę sudaro rėmas, pavara ir pakaba. Tai tarsi vežimas, prie kurio montuojami visi automobilio mechanizmai. Priklausomai nuo važiuoklės būklės, techninių parametrų gali atsirasti diskomfortas važiuojant automobiliu ar kilti pavojus keleiviams. Todėl jeigu pastebėjote gedimus važiuoklės dalyje, būtina kreiptis į specialistus tam, kad jie išspręstų atsiradusius gedimus.

Jeigu nelygiame kelyje jaučiate diskomfortą, reiškia, jog važiuoklės dalyje atsirado gedimai ar susidėvėjo detalės.

Mūsų autoservise atliekama važiuoklės diagnostika, guolių keitimas, apatinės svirties keitimas, šarnyro keitimas, stabdžių sistemos remontas, vairo traukės, viršutinės šakės, priekinio bei galinio amortizatoriaus, granatų, pusašių, spyruoklių keitimai bei kiti važiuoklės remonto darbai.

Labai dažnai pasitaiko atvejų, jog viena dalis gali būti netvarkingos važiuoklės problema. Todėl patartina kas 10 tūkstančių kilometrų atlikti profilaktinę važiuoklės patikrą.

Savo ir keleivių saugumu reikia rūpintis iš anksto, o ne tada kai gedimas pajaučiamas kelyje. Kreipkitės į mūsų autoserviso specialistus – atsakysime į visus rūpimus klausimus, profesionaliai atliksime važiuoklės diagnostikos bei remonto darbus.