Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Suportų restauravimas

Stabdžiai ir jų sistema yra viena iš svarbiausių automobilio dalių. Nuo stabdžių sistemos priklauso vairuotojo ir keleivių saugumas, išgelbsti įvairiose eismo situacijas. Stabdžiai padeda sumažinti greitį arba visiškai sustabdyti automobilį. Ši techninė automobilio dalis gelbsti ne tik mašinos keleivius, bet ir aplinkinius eismo dalyvius. Todėl labai svarbu, kad stabdžių sistema visada būtų tvarkinga, o atsiradus gedimams, būtų tvarkoma patyrusių specialistų.

Stabdžių sistema turi būti remontuojama pagal gamintojo nurodymus, ir norint restauruoti stabdžių sistemos dalis, reikia naudoti tik tinkamas ir gamintojo nurodytas medžiagas. Pasitaiko atveju, jog kai kuriuose servisuose, remonto metu yra naudojamas netinkamas tepalas. Jie dėl temperatūros pokyčių pradeda tirštėti ir yra išplaunami vandens. Dėl šios priežasties gali apsireikšti neefektyvus stabdymas, arba pailgėti stabdymo kelias. Stabdžių kaladėlės pradeda stabdyti ne visu savo plotu. Tai atsitinka dėl to, jog stabdžių suporto slankiosios detalės būna pažeistos korozijos arba stabdžių disko paviršius tampa nelygus.

Keičiant stabdžių kaladėles, reikia apžiūrėti stabdžių diską, nustatyti ir įvertinti stabdžių suporto paslankumą ir darbą. Esant gedimams stabdžių sistemoje, specialistai turi patikrinti stabdžių kaladėles, jas pramankštinti, o esant reikalui – pilnai restauruoti stabdžių suportus.

Kiekvienos markės automobilis turi stabdžių suportus. Tačiau techniniai parametrai priklauso nuo gamintojo, variklio galingumo, modelio, pakabos konstrukcijos. Todėl norint atlikti tvarkingą bei profesionalų suportų remontą, patartina kreiptis į tai išmanančius specialistus.

Atvykus į mūsų servisą pirmiausiai atliekama techninių parametrų analizė, nustačius tikslią gedimo priežastį ir esant reikalui yra atliekamas suportų restauravimas.