Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Ratų montavimas

padangu montavimasĮstatymais nustatyta tvarka 2 kartus per metus pagal sezoniškumą kiekvienam automobiliui yra keičiamos padangos, o kas kelis sezonus – ir senosios keičiamos į naują rinkinį. Taigi, galima sakyti, kad ratų montavimas dažniausiai priverčia vairuotojus sukti vairą link serviso. Tačiau, ar visuomet savąjį automobilį patikite profesionaliems meistrams, kurie turi patirties, žinių ir įgūdžių? Juk būtent nuo to priklauso, ar po atlikto ratų montavimo važiuosite saugiai, nes ratai – itin svarbi automobilio dalis, lemianti važiavimo kokybę bei, kas svarbiausia, yra atsakinga už keleivių saugumą. Pas mus atliekamas kokybiškas ratų montavimas Kaune, užsukti galite adresu >>

Ratų įtaka automobiliui

Ratai, kaip nė viena kita automobilio dalis, nereikalauja tiek dėmesio, atidumo jiems bei kruopštumo atliekant priežiūros darbus. Nuo ratų priklauso, ar bus užtikrintos šios automobilio funkcijos: įsibėgėjimas, jo valdymas, stabilumas važiuojant bei garantuotas stabdymas. O tai galima užtikrinti tik tuomet, kai padanga maksimaliai sukimba su kelio danga.Taigi, kuo labiau yra susidėvėjęs padangos protektorius, jei jis yra netinkamos formos ar per menkas gumos elastingumas, tuo prasčiau vairuotojui seksis valdyti automobilį ir, kas svarbiausia, suprastės jo stabdymo kokybė.

Kokybiškam padangos sukibimui su kelio paviršiumi įtakos taip pat turi rato diskas. Jei jis yra su defektais – sulankstytas ar susuktas, padangai trukdomas sklandus sukimasis.

Ratams taip pat būtinas padangos balansavimas. Būtent nuo šios paslaugos kokybiškumo priklauso, ar automobilis važiuos saugiai. Taip pat netinkamai subalansavus padangas yra gadinama važiuoklės dalis, o dėl padangų dilimo netolygumo yra pakenkiama kitoms automobilio dalims bei pačioms padangoms.

Pasirūpinkite savo automobilio važiuojamąja dalimi ir neturėsite papildomų,  visai nepageidaujamų problemų kelyje!

Šančių servise atliekamos šios paslaugos:

  •  padangų nuėmimas;
  • montavimas;
  • išmontavimas;
  • uždėjimas;
  • balansavimas;
  • remontas.

Ratų montavimui naudojame profesionalią techniką, kuri garantuoja darbų kokybę bei minimalų padangos protektoriaus dėvėjimąsi važinėjimo metu.

Norime, kad važiuotumėt saugiai ir esame atsakingi už savo atliktus darbus, todėl jiems suteikiame garantiją.

Ratų montavimas Kaune, Šančių servise, atliekamas greitai, kokybiškai ir profesionaliai, naudojant profesionalią techniką!