Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Ratlankių lyginimas

ratlankiu lyginimasRatlankių lyginimas Kaune – itin paklausi paslauga, žinant laikinosios sostinės aktualiausias bėdas – keliuose žiojėjančias duobes. Būtent pastarosios, kai vairuojama tamsiu paros metu ir duobių nesimato arba jos tiesiog būna prisipildžiusios vandeniu, tampa daugiau ar mažiau apgadintų ratlankių priežastimi. Taip pat ratlankį galima apgadinti netinkamai parkuojant automobilį (juk nuo to nėra apsaugotas net ir pats atidžiausias vairuotojas). Jeigu ratlankis nėra labai smarkiai pažeistas, galima jį taip puikiai išlyginti, jog atrodys lyg naujas ne tik išvaizda, bet ir funkcionavimu ir tokiu išliks dar ilgą laiką.

Nuo ratlankių priklauso ne tik automobilio išvaizda (kai kuriems vairuotojams tai – itin svarbi ratų ir pačios transporto priemonės puošmena), bet ir stabilumas važiuojant posūkiais, jei vairuotojas yra didesnio greičio mėgėjas, jo ekonomiškumą. Klaidinga nuomonė ir poelgis, jog, pastebėjus įlinkimus ar netgi jau sulinkusį ratlankį, vairuotojas į tai nekreipia dėmesio ir delsia nuvažiuoti į autoservisą tai sutvarkyti. Dėl sulinkusio ratlankio iš pradžių gali būti nejaučiamas diskomfortas vairuojant ar važiuojant automobiliu. Tačiau tolimesnėje ratlankio dilimo eigoje (jeigu automobilis toliau eksploatuojamas), gali nukentėti visa automobilio pakaba, tuo pačiu netolygiai dėvisi nepigiai kainuojančios padangos, o taip pat neigiamai pasižymi važinėjimo automobiliu komfortas (važiavimas tampa nelygiu ir nepatogiu, automobilis nelygiu keliu važiuodamas daugiau kratosi). Beje, jei ratlankyje yra nematomų, smulkių įtrūkimų, jis gali tiesiog subyrėti važiuojant. Tokiu atveju, kai ilgą laiką važinėjama su apgadintu ratlankiu, gali tekti pakabą dažniau montuoti nei važinėti tvarkingais ratlankiais, o ką jau kalbėti apie tai, kiek kainuos su tuo susijusių automobilio detalių remontas. Taupote savo pinigus? Tuomet, pirmiausia, įsigykite ne pačius pigiausius (neoriginalių apskritai neįmanoma kokybiškai išlyginti) ratlankius, jei norite ilgesnį laiką džiaugtis jų kokybe bei galėjimu išlyginti, kai to prireikia, o antra – jei tik apsilankstė nors vienas automobilio ratlankis, netrukus pasistenkite kreiptis į ratlankių lyginimo Kaune paslaugas atliekančius mūsų serviso darbuotojus, kad kuo mažiau reikėtų remontuoti.

Mūsų servise ratlankių lyginimas Kaune vykdomas profesionaliomis staklėmis. O specialistų ilgametė patirtis užtikrins garantiją, jog ratlankių lyginimas bus atliktas greitai ir kokybiškai. Nes jei ratlankių lyginimas Kaune atliekamas ne profesionaliai, ne atidžiai, o skubant ir nesistengiant tai atlikti atsakingai, ratlankis gali tiesiog įtrūkti ir likti nebetinkamu niekam. Pasitikėkite tais, kas yra pelnę geriausiųjų vardą!