Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Kuro siurblio restauravimas

Pagrindinė kuro siurblio funkcija – tai kuro siurbimas iš kuro bako ir jo perdavimas į variklį. Siurblių veikimas priklauso nuo kuro kokybės, siurblio techninės priežiūros. Gali pasitaikyti atvejų, kai kuro siurblio gedimas atsiranda dėl netvarkingo ar neteisingo jo aptarnavimo. Taip atsitinka, kai vyksta sauso siurblio paleidimas, silpnas akumuliatorius ar labai užsitęsia starterio darbas (ilgai užvedinėjamas automobilis). Taip pat pasitaiko atvejų, kai kuro sistema sutrinka dėl sistema prisipildo oru. Taip atsitinka, kai sistema yra nesandari ir į ją patenka oras. Kai į kuro siurblį patenka oras, pasidaro labai sunku užkurti variklį.

Vairuotojai dažnai susiduria su atvejais, kai kuro siurbliai dažnai genda, dėl to pasidaro sunku užvesti automobilį. Specialistai pataria rinktis patikimus ir kvalifikuotus specialistus, kurie atliktų kokybiškus kuro siurblio restauravimo darbus.

Šančių servise dirba ilgametę darbo patirtį turinti specialistai su auto mechaniko kvalifikacija. Galime pasiūlyti profesionalias ir kokybiškas kuro siurblio restauravimo paslaugas.