Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Kondicionierių remontas

Automobilių kondicionierių paskirtis yra reguliuoti šalto ir šilto oro srautą automobilio salone. Dažnai pasitaiko, jog dėl permainingų orų (šilto, šalto oro temperatūros kaita lauke) mechaniniu būdu keleiviai bando normalizuoti temperatūrą automobilio salone – atidaromas langas ir pan. Tačiau tokiu atveju gali susidaryti skersvėjis, kuris nėra palankus žmogaus sveikatai. Norint išvengti tokių situacijų, naudojamas automobilio kondicionierius. Tačiau tam, kad jis visada veiktų, būtina reguliariai tikrinti jo veikimą bei šaldymo skysčio būseną (esant trūkumui papildyti).

kondiku_remontasAutomobilių kondicionierių defektai ir gedimai atsiranda dėl kelio nelygumų, oro sąlygų kaitos, o kai kuriais atvejais po auto įvykių. O pats gedimo šaltinis – tai kondensatorius. Jeigu šaldymo sistemoje atsiranda nesandarumas, gali išbėgti šaldymo skystis (dar vadinamas freonu). Kondensatoriaus vamzdeliai yra labai ploni, todėl dėl minėtų priežasčių kondensatoriaus veikimas funkcionuoja tik 2-3 metus.

Jeigu pastebėjote bet kokius kondicionavimo sistemos defektus ar gedimus (blogas kvapas salone, nepučiamas šaltas oras, sistema veikia triukšmingai ir pan.), būtina kreiptis į specialistus, kurie atliks kondicionavimo sistemos diagnostiką bei remontą.

„Šančių servise“ atliekame kondicionavimo sistemos remonto darbai:

  • Sistemos diagnostika
  • Kondicionavimo sistemos plovimas
  • Oro filtrų valymas
  • Šaldymo skysčio sistemos patikrinimas
  • Freono pildymas
  • Ventiliatoriaus guolio patikrinimas bei sutepimas