Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Greičių dėžės keitimas

Norint išlaikyti optimalų variklio darbą, kad jo sūkiai išliktų tolygiai stabilūs, buvo sukurta greičių (pavarų dėžė). Kiekvienas variklis turi savo sūkių limitą, kai jos yra pasiekiamos, reikia perjungti atitinkamą pavarą. Priešingu atveju (kai peržengiamas sūkių limitas), veikiamosios jėgos gali neatlaikyti ir tiesiog atirasti staigus mechaninis gedimas.

Gedimai pavarų dėžėje gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Jeigu važiuojate automobiliu ir pastebėjote netolygus greičio kitimas, pasireiškia nestabilų pavarų dėžės veikimą, atsirado tepalų sunkimasis, sklinda keisti garsai, neįsijungia pavaros ar atsiranda kiti gedimai pavarų dėžėje.

Pastebėjus gedimą, atvykite į mūsų atoservisą ir pašalinsime visus gedimus. Profesionalia ir specializuota įranga atliekame pavarų dėžės diagnostiką, nustatome gedimo priežastį. Mūsų autoservise atliekamas ir automatinės, ir mechaninės greičių dėžės remontas. Turime ilgametę patirtį automechanikos srityje, todėl profesionaliai galime pašalinti gedimus ir suteikti garantiją.

Šančių autoservise atliekami:

  • Pavarų dėžės diagnostika\
  • Pavarų dėžės keitimas
  • Keičiami tepalai
  • Suteikiama garantija

    Šančių servise garantuojama teikiamų paslaugų kokybė ir profesionalumas.