Tel. Kaune: 868303301, Vilniuje: 860059020

Duslintuvų virinimas

duslintuvu remontasIšmetimo sistema turi kelias pagrindines funkcijas: pašalinti variklio veikimo metu susikaupiančias dujas ir jas pašalinti nepavojingai, kita funkcija – slopinti dujo išmetimo triukšmo lygį. Pagal techninius parametrus, išmetimo sistema sulaiko toksiškas dujas, kad jos nepatektų į automobilio saloną, o sistemoje esantis katalizatorius padeda sumažinti į aplinką išmetamų sudegusio kuro kenksmingų medžiagų kiekį.
Išmetimo sistema sudaro trys pagrindinės dalis: tai priėmimo vamzdis, katalizatorius, jungiamasis vamzdis ir duslintuvo bakelis. Ši sistema yra viena iš dažniausiai remontuojamų automobilių vietų. Išmetimo sistemą veikia drėgmė (degimo proceso metu duslintuve kaupiasi drėgmė), barstoma druska, sudegusio kuro kondensatas skatina koroziją išmetimo sistemos koroziją iš vidaus ir išorės. Esant aukštai temperatūrai duslintuve susikaupusi drėgmė neigiamai veikia duslintuvą, jis pradeda irti, įtrūkinėti.
Kuro išmetimo sistemos dalys yra tvirtinamos prie automobilio kėbulo, todėl nuolat yra veikiamos variklio vibracijos. Tai dar labiau paskatina išmetamosios sistemos gedimus ir įtrūkimus.
Laikui bėgant visi minėti veiksniai labai paveikia automobilio dujų išmetimo sistemą, todėl pradeda atsirasti nesandarumai, įtrūkimai. Jie pasireiškia dideliu triukšmingumu, pasikeitusiu išmetamų dujų kvapu ar juntamu išmetamų dujų kvapu salone.
Visus nesandarumus galime užtaisyti atvykus į mūsų Šančių autoservisą. Pas mus atliekamas duslintuvų virinimas bei kitų išmetamosios sistemos dalių virinimo darbai. Užvirinsime nesandarumus, esant reikalui galime pakeisti išmetamosios sistemos dalis, kurios nepataisomai yra pažeistos korozijos, drėgmės, aukštos temperatūros ar kitų veiksnių.